1404. У двох вагонах метро разом 78 пасажирів, причому в першому вагоні пасажирів на 4 менше, ніж у

другому. По скільки пасажирів у кожному з вагонів? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пронина Ангелина.

Ответ:

в первом вагоне 35, во втором 43 пассажиров

Пошаговое объяснение:

78:2= 39

39-4=35 (1 вагон)

39+4=43 (2 вагон)

Отвечает Менщикова Кристина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1й вагон -    х пасажирів

2й вагон -   (х +4)                і разом 78

х+х+4=78

2х =78-4

2х = 74

х =74:2

х=37 (п) - у першому вагоні

37+4 = 41(п) у другому вагоні