Точка Т(-6,5;2) - середина відрізка АВ, В(-2;5). При паралельному перенесенні образом точки А е

точка А (-3;-4). Знайдіть координати точок, які є образами точок В і Т.

Ответы на вопрос

Отвечает Марвин Юрий.

Ответ:Спочатку знайдемо координати точки А. Оскільки Т є серединою відрізка АВ, то координати точки А можна знайти як наступний вираз:A = 2T - B = 2(-6.5,2) - (-2,5) = (-15, -1)Тепер, щоб знайти образ точки В, потрібно зробити паралельне перенесення на вектор (-3-(-2),-4-5) = (-1,-9):B' = B + (-1,-9) = (-2,-4)Щоб знайти образ точки Т, також зробимо паралельне перенесення на вектор (-3-(-6.5),-4-2) = (3.5,-6):T' = T + (3.5,-6) = (-2,1)Таким чином, координати образів точок В і Т дорівнюють (-2,-4) і (-2,1) відповідно