СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!! Відстань від Рівного до Миколаєва 864 км. З цих мiст назустріч один

одному одночасно виїхали два потяги і зустрілися через 5 год. Швидкість одного з них була 83,4 км/год. Знайди швидкість іншого.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тонкачева Марина.

Ответ:

1)83,4*5=417(км) - скільки перший проїхав за 5 год;

2)864-417=447(км) - залишок;

3)447:5=89,4(км/год) - швидкість другого.