У двох кошиках 70 яблук,до того ж у першому - на 14 яблук менше,ніж у другому. Скільки яблук у 2

кошику? Помогите я скоро взорвусь!!

Ответы на вопрос

Отвечает Титук Карина.

Відповідь:

Позначимо кількість яблук у другому кошику як х. За умовою задачі, кількість яблук у першому кошику буде на 14 менше, тому кількість яблук у першому кошику дорівнює (x - 14).

(x - 14) + x = 70

Розв'язавши це рівняння

2x - 14 = 70

2x = 84

x = 42

кількість яблук у другому кошику дорівнює 42.

Отвечает Метельский Саша.
1)Нехай у першому кошику Х яблук, тоді у другому Х+14. Складемо рівняння:
Х+Х+14=70
2х+14=70
2х=56
х=28 - у першому кошику
2)28+14=42 - у другому кошику
Відповідь: у першому кошику 28 яблук, у другому кошику 42 яблук.