У двох кошиках є 122 яблук, до того ж, у першому кошику на 14 яблук більше, ніж у другому. Скільки

яблук у кожному кошику? Складіть рівняння до задачі, якщо кількість яблук у другому кошику позначили через х.

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - количество яблок во 2-й корзине.

(x+14)+x=122

2x=122-14

x=108/2=54 яблока во 2-й корзине.

54+14=68 яблок в 1-й корзине.