2. Спростити вираз 2х - 9х та знайдіть його значення, якщо X=3/14​


Ответы на вопрос

Отвечает Фарвазетдинов Альмир.

Відповідь:Щоб спростити вираз 2х - 9х, слід відняти від 2х число 9х:

2х - 9х = -7х

Отже, спрощений вираз дорівнює -7х.

Тепер, щоб знайти значення виразу при X=3/14, необхідно підставити це значення замість X в спрощеному виразі:

-7 * (3/14) = -21/14 = -3/2

Отже, значення виразу 2х - 9х при X=3/14 дорівнює -3/2.

Покрокове пояснення: