Виділи цілу і дробову частини числа та запиши десятковим дробом 47/10 319/10 713/100 1003/100

5117/100 271 413/10000

Ответы на вопрос

Отвечает Шайхулова Камилла.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

47/10= 4 7/10=4,7

319/10= 31 9/10=31,9

713/100= 7 13/100=7,13

1003/100 =10 3/100=10,03

5117/100 =51 17/100=51,17

271 413/10000=27 1413/10000=27,1431