Знайти різницю арифметичної прогресії якщо а1=8,а5=2 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Задиранова Арина.

Ответ:

d= -6

Пошаговое объяснение:

a1=8. a5=2 d=-6

a5-a1=2-8=-6