17. Маса торта складає 88 г та ще 33/35 своєї маси. Яка маса 1/70 торта?


Ответы на вопрос

Отвечает Рубан Вова.

Нехай маса 1/70 торта дорівнює x. Тоді маса всього торта складає:

88 г + 33/35 * 88 г = 88 г + 2.4 г = 90.4 г

Маса 1/70 торта відноситься до маси всього торта як 1/70 до 1, тобто:

x г / 90.4 г = 1 / 70

Отже, маса 1/70 торта дорівнює:

x = 90.4 г / 70 = 1.291 г (округлюємо до тисячних)