У книжковій шафі було в 5 разів більше книжок, ніж на етажерці. Після того як з шафи взяли 76

книжок, а на етажерку поставили 17 книжок, на етажерці залишилось на 79 книжок менше, ніж у шафі. Скільки книжок було спочатку у шафі та скільки на етажерці?Срочно пж!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Салтыков Влад.

Скажемо, що х - кількість книжок на етажерці.

то на шафі лежало 5х книжок.

маємо рівняння:

5х-76=х+17+79

5х-76=х+96

5х-х=96+76

4х=172

х=43

тоді на шафі буде стояти 5*43=215, а на етажерці 43 кижки