У книжковій шафі було в 6 разів більше, ніж на етажерці .Після того як з шафи 46 книжок . а з

етажерки-- 18 на етажерці залишилось на 31 книжку менше ніж у шафі. Скільки книжок було у шафі і у етажерці спочатку​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирас Бакытов.

Ответ:Позначимо кількість книжок на етажерці як x, тоді кількість книжок у книжковій шафі буде 6x.

Після взяття 46 книжок з шафи і 18 книжок з етажерки, кількість книжок у шафі становитиме 6x - 46, а кількість книжок на етажерці становитиме x - 18.

За умовою задачі, кількість книжок на етажерці на 31 менше, ніж у шафі:

6x - 46 = x - 18 - 31

5x = 59

x = 11.8

Отже, на етажерці було 11.8 книжок. Оскільки кількість книжок має бути цілим числом, можна прийняти, що на етажерці було 12 книжок.

Кількість книжок у шафі буде:

6x = 6 * 12 = 72.

Отже, у шафі було 72 книжки, а на етажерці - 12 книжок спочатку.