У шафі було в 6 разів більше книг, ніж на етажерці. Після того, як з шафи взяли 36 книжок, а з

етажерки-18, на етажерці залишилось на 97 книжок менше, ніж у шафі. Скільки книжок було спочатку в шафі та скільки на етажерці ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Светлана.

Ответ:

138 книг изначально было в шкафу и 23 на этажерке

Пошаговое объяснение:

примем за х изначальное кол-во книг на этажерке, тогда 6х - книг было в шкафу. Составим уравнение:

6х-36=х-18+97

6х-х=79+36

5х=115

х=115:5

х=23

6х=6*23

6х=138