Корові в холодному корівнику треба на добу 40кг кормів а в теплому 36кг.На скільки кілограмів

кормів менше треба на тиждень корові в теплому корівнику ніж у холодному?

Ответы на вопрос

Отвечает Данилова Надя.
40*7=280 кг - в холодном коровнике, 36*7=252 кг - в тёплом коровнике. 
280-256=на 24 кг