На полив капусти витратили 90 л, води що становить 2 восьмих усієї води в баку. На полив огірків

витратили 1 третьої від решти. Скільки літрів води залишилося в баку? Срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Николовская Софья.

Ответ: 180

Пошаговое объяснение:

1)90×8÷2=360(л) вся вода.

2)360-90=270(л)решти

3)270÷3=90(л) огірки

4)270-90=180(л)решта