У їдальні за місяць витратили 760 кг капусти і моркви разом. Моркви витратили 320 кг. Наступного

місяця капусти витратили на 20 кг більше, ніж попереднього . Скільки кг капусти витратили за 2 місяці? Склади обернену задачу,щоб знайти число 20 кг Будь ласка короткий запис задачі...

Ответы на вопрос

Отвечает Шуктомов Иван.

Ответ:

900 кг

Пошаговое объяснение:

1) 760 (разом)-320 (моркви)=440 (капусти за перший місяць)

440+20=460 (капусти за другий місяць)

440+460=900 кг капусти за 2 місяця

2) 760-320=440

900-2*440=20