ПОМОЖІТЬ ПОЖАЛУТА ДАЮ 40 БАЛОВ Основи рівнобічної трапеції дорівнюють 5см і 17см, а й б сторона

дорівнює 10см. Знайти висоту трапеці​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Влад.

Ответ: h = S / 11 ≈ 10.13 см

Пошаговое объяснение:

Для знаходження висоти трапеції нам знадобиться використати формулу для обчислення площі трапеції:

S = ((a + b) / 2) * h,

де S - площа трапеції, a і b - довжини основ, h - висота.

Маємо a = 5 см, b = 17 см, c = 10 см.

Тоді площа трапеції дорівнює:

S = ((5 + 17) / 2) * h = 11h.

З рівняння площі трапеції ми можемо виразити висоту:

h = S / 11.

Тепер нам потрібно знайти площу трапеції. За теоремою Піфагора, діагональ трапеції має довжину:

d = √(c^2 - ((b - a) / 2)^2) = √(10^2 - ((17 - 5) / 2)^2) ≈ 9.99 см.

Площа трапеції дорівнює:

S = ((a + b) / 2) * d = ((5 + 17) / 2) * 9.99 ≈ 111.39 см^2.

Отже, висота трапеції:

h = S / 11 ≈ 10.13 см