Розкрити дужки, звести подібні доданки: -(-4,9-5.8у)-(3.1у-5.6)


Ответы на вопрос

Отвечает Кулахмет Рахым.

Почнемо з розкриття дужок:

-(-4,9-5.8y)-(3.1y-5.6) = 4.9 + 5.8y - 3.1y + 5.6

Після розкриття дужок, можна зібрати подібні доданки:

4.9 + 5.8y - 3.1y + 5.6 = 10.5 + 2.7y

Отримали відповідь: 10.5 + 2.7y