Даю 50 балів знайдіть середнє арифметичне першої тисячі.


Ответы на вопрос

Отвечает Сакевич Дима.

якщо ви маєте на увазі середнє арифметичне (1+2+3+...+1000)/1000 то обчислюється за формулою суми арифметичної прогресії:

s = \frac{a1 + an}{2}  \times n

s =  \frac{1 + 1000}{2}  \times 1000

s =  \frac{1001}{2}  \times 1000

S=500500 - це сума всіх елементів від 1 до 1000. А щоб знайти середнє арифметичне, треба поділити на кількість елементів

500500/1000=500,5

Відповідь: 500,5