Два велосипедиста виїхали одночасно з одного пункту й рухались в одному напрямку. Швидкість другого

велосипедиста в 1,2 рази більше швидкості першого велосипедиста. З якою швидкістю їхали велосипедисти, якщо через 1,2 години відстань між ними була 3,06 км? З умовою будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Просвирников Ярослав.

Відповідь:12+2=14 км/год - шв другого вел

12*2=24 км - проїде перший вел

14*2=28 км - проїде другий вел

24+28=52 км - проїдуть разом

52-30=22 км - буде між ними

Покрокове пояснення: