Площа прямокутника дорівнює 5,12 м2 , одна з його сторін - 3,2 м. Знайдіть периметр прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Вайгель Ангелина.

Ответ:

P = 9,6м

Пошаговое объяснение:

Периметр це сума всех сторін. В нас є тільки одна, щоб знайти другу, треба:

b = S/a

b = 5,12/3,2

b = 1,6 м

Тепер знайдемо периметр, нагадую, це сума всіх сторін:

P = (a+b)*2

P = (3,2+1,6)*2

P= 9,6м

Примечание:

а - перша сторона, b - друга сторона, S - площа, Р - периметр.