З 22,5 га площі зібрали 26,1 т проса. Кукурудзи зібрали з 1 га в 5 разів більше. Скільки тон

кукурудзи зібрали з 15 га?

Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Анастасия.
  • 1) 26,1 :22,5 = 1,16 (т) – з 1 га проса;
  • 2) 1,16 · 5 = 5,8 (т) – з 1 га кукурудзи;
  • 3) 5,8 · 15 = 87 (т) – кукурудзи.
  • Відповідь: 87 т кукурудзи.