5. Розв’язати задачу Катер проти течії проплив 91,8 км за 3,6 год. Власна швидкість катера 54,4

км/год. Знайти швидкість течії річки. 6. Розв’язати задачу У господарстві на площі 82,5 га засіяли пшеницю, що у 7,5 разів більше ніж площа засіяна просом. Урожайність проса виявилась у 6 разів менша ніж урожайність пшениці. Скільки зберуть проса, якщо пшениці зібрали 259,05 т.

Ответы на вопрос

Отвечает Топорков Макс.

Відповідь:

30-2=28 км/год – швидкість проти течії річки 30+2=32 км/год – швидкість за течією річки.

28*5=140 км - відстань яку подолав катер проти течії 32*3=96 км - відстань яку подолав катер за течією 140+96=236 км- весь пройдений шлях

ответ: 236 км

Покрокове пояснення: