Помогите решить задачу, ПЛИЗ! У сільгосппрідприємстві посіяли пшеницю на площі 31,5 га, що в 1,5

разу більше, ніж площа, засіяна гречкою. Урожайність гречки виявилась у 3 рази меншою, ніж урожайність пшениці. Скільки с сільгосппрідприємстві зібрали гречки, якщо пшениці зібрали 98,28 т?

Ответы на вопрос

Отвечает Григорян Артур.
1) Площа під гречкою             31,5/1,5=21 (га);
2) Урожайність пшениці         98,28/31,5=3,12 (тн/га);
3) Урожайність гречки            3,12/3=1,04 (тн/га);
4) Зібрали гречки                    1,04*21=21,84 (тн).