з 27,4 га площі зібрали 34,25 т кукурудзи.Проса зібрали з 1 га в 7 разів більше.Скільки тонн проса

зібрали з 17 га

Ответы на вопрос

Отвечает Резюк Мария.

Відповідь:

148,75 т проса зібрали з 17 га

Покрокове пояснення:

1) 34,25 : 27,4 = 1,25 (т) кукурудзи зібрали з 1 га

1) 1,25 * 7 = 8,75 (т) проса зібрали з 1 га

3) 8,75 * 17 = 148,75 (т) проса зібрали з 17 га