Розв’язати рівняння. 1,2 Х + 3 = 9 просто відповідь


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Перенесемо число 3 на протилежну сторону рівняння та знайдемо значення виразу:1.2x = 9 - 3

1.2x = 6

x = 6 / 1.2

x = 5Отже, розв'язок рівняння 1.2x + 3 = 9 є x = 5.