Було зошитів 1 пачка 2x 2 пачка x стало зошитів 2x-20 1 пачка 2пачка x+36 СРОЧНОООО ВІДОМО ЩО

КІЛЬКІСТЬ ЗОШИТІВ ЯКА ВИЙШЛА В КОЖНІЙ ПАЧЦІ Є ОДИНАКОВОЮ

Ответы на вопрос

Отвечает Белый Максим.

Пошаговое объяснение:

1 пачка = 2х тетрадей было первоначально

2 пачка = х тетрадей было первоначально

2х - 20 = х + 36

2х - х = 36 + 20

х = 56

1 пачка = (2х) = 2 * 56 = 112 тетрадей было первоначально

2 пачка = (х) = 56 тетрадей было первоначально