У першій пачці було в 1,5 рази більше зошитів, ніж у другій. Після того Як із першої пачки

переклали в другу 6 зошитів, в обоих пачках зошитів було порівну. скільки зошитів було в кожній пачці? очень срочно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Закирзянова Галина.

                         Было             Стало

1-я пачка           1,5х               1,5х - 6

2-я пачка           х                   х + 6

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Уравнение:

1,5х - 6 = х + 6

1,5х - х = 6 + 6

0,5х = 12

х = 12 : 0,5

х = 24 тетради - было во второй пачке

1,5х = 1,5 · 24 = 36 тетрадей - было в первой пачке

Ответ: 36 тетрадей было в первой пачке и 24 тетради - во второй.