Перші пачці двічі більше зошитів ніж у другій. Після того як з другої пачки 20 зошитів переклали в

1 у другій пачці зошитів стало в 4 рази менше ніж у першій. скільки зошитів було у перші пачці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Чихонадских Саша.

Ответ:

100 и 50 тетрадей

Пошаговое объяснение:

1 пачка = 2х тетрадей

2 пачка = х тетрадей

2х + 20 = 4(х - 20)

2х + 20 = 4х - 80

2х - 4х = -80 - 20

-2х = -100

х = -100 : (-2)

х = 50

1 пачка = (2х) = 2 * 50 = 100 тетрадей было сначала

2 пачка = (х) = 50 тетрадей было сначала

Проверка:

100 + 20 = 120 (тетрадей) - стало в 1 пачке

50 - 20 = 30 (тетрадей) - стало во 2 пачке

120 : 30 = 4 (раза) - стало меньше тетрадей во 2 пачке