Розкрийте дужки та зведіть подібні доданки у виразі -3m-(5m+2p) допомогіте пожяжя


Ответы на вопрос

Отвечает Шнырев Иван.

-3m - (5m + 2p)

Для розкриття дужок, ми використовуємо розподільний закон множення відносно додавання:

-3m - (5m + 2p) = -3m - 5m - 2p

Тепер ми можемо звести подібні доданки, тобто додатки з однаковими змінними:

-3m - 5m - 2p = (-3 - 5)m - 2p = -8m - 2p

Отже, вираз -3m - (5m + 2p) після розкриття дужок та зведення подібних доданків дорівнює -8m - 2p.

Отвечает Молоткова Настя.

Ответ:

Розкриваєм дужки  -3m-5m-2p

Зводим доданки  -8m - 2p

Пошаговое объяснение: