1. Спростіть вираз і підкресліть 1) -5а• 6b 2) 1,4c•(-5d) 2. Зведіть подібні доданки 1)

2а-3а+7а 2)4х+5у-5х 3.Винесіть спільний множник за дужки 1) 5m-5n 2)6a-3ab 3) 15xy-3x 4. Розкрийте дужки, при потребі зведіть подібні доданки 1) 3(5х-2y+z) 2) 3(a+b) -(2a +3b) 3) -(m+2n) +2(3m-2n)

Ответы на вопрос

Отвечает Хотенова Настя.

Ответ:

1. 1)-5а×6b= -30ab

2)1,4c×(-5d)= -7cd

2. 1)2a-3a+7a= 6a

2)4x+5y-5x= -x+5y

3. 1)5m-5n=5(m-n)

2)6a-3ab= 3a(2-b)

3)15xy-3x=3x(5y-1)

4. 1)3(5x-2y+z)=15x-6y+3z

2)3(a+b)-(2a+3b)= 3a+3b-2a-3b=a

3)-(m+2n) +2(3m-2n)= -m-2n+6m-4n=5m-6n