Яка сума всіх натуральних чисел від 1 до 365?​


Ответы на вопрос

Отвечает Гурьянова Анастасия.

Ответ:

66795

Пошаговое объяснение:

Сума всіх натуральних чисел від 1 до 365 може бути знайдена за допомогою формули арифметичної прогресії. Формула для суми арифметичної прогресії виглядає так:

S = (n/2)(a + l)

де S - сума прогресії, n - кількість членів прогресії, a - перший член прогресії, l - останній член прогресії.

У даному випадку, n = 365 (кількість днів в році), a = 1 (перше число) і l = 365 (останнє число).

Підставляємо ці значення в формулу:

S = (365/2)(1 + 365)

S = (365/2)(366)

S = 66795

Отже, сума всіх натуральних чисел від 1 до 365 дорівнює 66795