Запишіть перших три члени геометричної прогресії: b_{1} = 4 q = 0, 8


Ответы на вопрос

Отвечает Пасічник Максим.

Відповідь та пояснення:

b1 = 4

b2 = 4*0,8 = 3,2

b3 = 3,2*0,8 = 2,56

b4 = 2,56 * 0,8 = 2,048