ПОЖАЛУЙСТАААА даю 100 балов !!! знайдіть міри центральної тенденції вибірки

3,4;6,1;3,1;5,3;4,2;4,9;4,7 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалева Ирина.

Ответ:

Для знаходження мір центральної тенденції вибірки можна використовувати середнє арифметичне, медіану або моду.

Середнє арифметичне обчислюється як сума всіх значень вибірки, поділена на кількість цих значень:

(3,4 + 6,1 + 3,1 + 5,3 + 4,2 + 4,9 + 4,7) / 7 = 4,43

Таким чином, середнє арифметичне цієї вибірки дорівнює 4,43.

Медіана - це значення, яке розположене в середині впорядкованої вибірки. Якщо кількість значень парна, то медіану обчислюють як середнє арифметичне двох середніх значень. Спочатку впорядкуємо дані вибірки:

3,1; 3,4; 4,2; 4,7; 4,9; 5,3; 6,1

Тоді медіана цієї вибірки - це середнє арифметичне двох середніх значень:

(4,2 + 4,7) / 2 = 4,45

Отже, медіана цієї вибірки дорівнює 4,45.

Мода - це значення, яке зустрічається найчастіше в вибірці. У даній вибірці немає однозначної моди, оскільки жодне значення не повторюється.

Таким чином, міри центральної тенденції для цієї вибірки є:

Середнє арифметичне: 4,43

Медіана: 4,45

Мода: не визначена

Пошаговое объяснение:

Если помогло то можешь пожалуйста поставить лучший ответ

Отвечает Шапор Егор.

Пошаговое объяснение:

Среднее арифметическое чисел, это сумма чисел деленое на их количество:

(3,4 + 6,1 + 3,1 + 5,3 + 4,2 + 4,9 + 4,7) : 7 =

31,7 : 7 = 317/10 * 1/7 = 317/70 = 4 37/70

Мода чисел, это число которое встречается в ряду чаще других чисел:

В данном ряду чисел, мода чисел отсутствует, так как все числа разные (нет одинаковых)

Чтобы найти медиану чисел, нужно числа расставить в порядке возрастания и выбрать то, которое стоит по середине, оно и будет являться медианой:

3,1; 3,4; 4,2 => 4,7 <= 4,9; 5,3; 6,1