Будь ласка, допоможіть! Знайдіть периметр рівнобедреного трикутника, якщо його висота, проведена

до його основи, на 2 см більша за основу, а площа дорівнює 60 см².​

Ответы на вопрос

Отвечает Торопова Юлия.

Відповідь:S=1/2ah

2S=ah

h -  x, c=x+4

2*48=x(x+4)

96=x²+4x

x²+4x-96=0

x₁+x₂= -4

x₁x₂= -96

x₁=8  см  - h

x₂= -12 -сторонній корінь.

c=8+4=12  см - основа,

1/2c=1/2*12=6 см  

a=√6²+8²=√36+64=√100=10 см - бічна

a=b=10 см

P=c+2a=12+2*10=32

Покрокове пояснення: