14 членiв туристичного гуртка відправились плавом по річці. Четверо з них взяли із собою трьох

братів, у шістьох гуртківців було по 2 брата учасників плаву, також було двоє осіб, разом із якими пливли по одному брату. Тільки у двох подорожуючих не було жодного брата в цьому поході. Скільки всього матерів чекали повернення своїх дітей з походу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бандуровский Александр.

Ответ:

Загалом в поході було 14 учасників. З цього числа:

4 учасники взяли з собою по 3 братів, тобто 4*3 = 12 братів.

6 учасників мали по 2 братів, тобто 6*2 = 12 братів.

2 учасника не мали братів.

Разом у поході було 12 + 12 = 24 братів.

Оскільки кожна людина має одну матір, то загальна кількість матерів, які чекали повернення своїх дітей з походу, дорівнює загальній кількості учасників походу, яка складає 14. Відповідь: 14 матерів.