Під час туристичного походу діти мешкали в наметах:по 4хлопчики в трьох наметах і по 4 дівчинки в

п"яти наметах. Скільки всього дітей брало участь у поході.

Ответы на вопрос

Отвечает Загайнов Макс.

Всього 32

Розв'язок:

4*3=12 хлопчиків

4*5=20 дівчат

20+12=32 разом