1. На конференції були учасники з чотирьох країн: Нідерландів, Бельгії, Німеччини та Франції.

Учасників з Нідерландів було втричі більше, ніж бельгійців, і німців було в 7 разів більше, ніж французів. Керівники делегацій підрахували загальну кількість учасників (включаючи себе). Голландець нарахувавв 366 учасників, німець 368. бельгиець нарахував 369 та француз 370 учасників Відомо, що лише один з них не помилився у підрахунках. Скільки було насправді учасників конференції? Відповідь обгрунтуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Чумаков Даниил.

Ответ:

368

Пошаговое объяснение:

Нехай бельгійців було х, тоді з нідерландів 3х, а французів у, тоді німців 7у. Маємо, що х+3х+у+7у=а, де а - кількість усіх учасників.

4х+8у=а; 4(х+2у)=а. Отже а націло ділиться на 4, тобто відповідь 368