срочно будь ласка допоможіть Одне число у 2,5 рази більше за друге. Знайди ці числа, якщо їх сума

дорівнює 11,9.

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Егор.

Ответ:

Нехай одне з чисел дорівнює х, тоді друге число = 2.5х. Вийде нерівність:

х+2.5х=11.9

х(1+2.5)=11.9

3.5х=11.9

х=11.9/3.5

х=3.4

Пошаговое объяснение:

Отвечает Поперечный Раим.
Позначимо менше число як x, тоді більше число буде 2,5x. За умовою задачі:

x + 2,5x = 11,9

Об'єднавши подібні доданки, маємо:

3,5x = 11,9

Розділимо обидві частини на 3,5:

x = 3,4

Отже, менше число дорівнює 3,4, а більше число дорівнює 2,5 * 3,4 = 8,5.