Найдите средние арифметическое чисел 2,5,8.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сазонова Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Для знаходження середнього арифметичного трьох чисел, необхідно їхню суму поділити на кількість чисел. У цьому випадку:

(2 + 5 + 8) / 3 = 15 / 3 = 5

Отже, середнє арифметичне чисел 2, 5 та 8 дорівнює 5.

Отвечает Коломиец Саша.

Ответ: 5

Пошаговое объяснение:

среднее арифметическое = (2 + 5 + 8)/3 = 15/3 = 5