4x-3=2x+5Терміново вирішити правильно ❗


Ответы на вопрос

Отвечает Бумеров Никита.

Ответ: Щоб розв'язати це рівняння для x, ми повинні спробувати перенести змінні на один бік рівняння, а числа на інший бік. Ми можемо зробити це шляхом додавання або віднімання чисел та змінних на обох сторонах рівняння.

4x - 3 = 2x + 5

Спочатку ми можемо віднімати 2x від обох сторін рівняння:

4x - 3 - 2x = 2x + 5 - 2x

Це дістане нам:

2x - 3 = 5

Далі, ми можемо додати 3 до обох сторін рівняння:

2x - 3 + 3 = 5 + 3

Що дасть нам:

2x = 8

Тепер ми можемо розділити обидві сторони рівняння на 2, щоб отримати значення x:

2x/2 = 8/2

Отже,

x = 4

Тому розв'язок рівняння 4x-3=2x+5 є x = 4.

Отвечает Руссинов Виталий.

Відповідь:

4x-3 = 2x+5

4x-2x = 5+3

2x = 8

x = 4