На скільки частка від ділення числа 20,184 на число 2,32 менша від добутку чисел 7,08 і 1,9?

Відповідь округліть: 1) до сотих; 2) до десятих; 3) до одиниць.

Ответы на вопрос

Отвечает Чувашова Елизавета.

(7,08 * 1,9) - (20,184 : 2,32) =13,452 - 8,7 = 4,752

1)  округлення до сотих

4,752 ≈ 4,75

2) округлення до десятих

4,752 ≈ 4,8

2) округлення до одиниць

4,752 ≈ 5