Визнач відстань мід точками О і Т,якщо радіу с кола з центром у точці С дорівнює 3 см,а радіус кола

з центром у точці О-4 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:

7 см

Пошаговое объяснение:

от=ос+ст=3+4=7

а

він