периметр трикутника дорівнює 52 см, а довжина сторін відносяться, як 7 : 9 : 10. Знайдіть довжину

стопон трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Бобровская Даша.

Нехай довжина першої сторони дорівнює 7x, другої сторони - 9x, а третьої сторони - 10x, де x - певний коефіцієнт пропорційності.

За відомим умовою, сума периметрів всіх сторін трикутника дорівнює 52 см:

7x + 9x + 10x = 52.

Згрупуємо подібні члени:

26x = 52.

Розділимо обидві частини рівняння на 26:

x = 52 / 26 = 2.

Таким чином, x = 2.

Тепер можемо знайти довжини сторін:

Перша сторона: 7x = 7 * 2 = 14 см.

Друга сторона: 9x = 9 * 2 = 18 см.

Третя сторона: 10x = 10 * 2 = 20 см.

Отже, довжини сторін трикутника дорівнюють 14 см, 18 см і 20 см.