Подай звичайний дріб у вигляді десяткового та виконай дії 33/20-0,6


Ответы на вопрос

Отвечает Сулейменова Жасмин.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

33/20 - 0,6= (33*5)/(20*5) - 0,6= 165/100 - 0,6= 1,65 - 0,6 =1,05