На шахматном турнире ученики 6 классаполучили 12,13,12,13,10,8,12,10 найдите среднее

армететическое​

Ответы на вопрос

Отвечает Маренич Юлия.

Відповідь: 11,25

Покрокове пояснення: Для того, щоб знайти середнє арифметичне, потрібно додати всі числа разом і поділити суму на кількість чисел.

12 + 13 + 12 + 13 + 10 + 8 + 12 + 10 = 90

Отже, ми маємо 8 чисел, тому:

Середнє арифметичне = 90 / 8 = 11,25

Таким чином, середнє арифметичне балів на шахматному турнірі дорівнює 11,25.