Матвій виконав домашнє завдання з математики, української мови та англійської мови упродовж 60хв.

Відомо що на виконання завдання з математики він потратив 30% усього часу, на виконання завдання української мови - 1/3 решту часу. Скільки хвилин витратив Матвій на виконання домашнього завдання з англійської мови?

Ответы на вопрос

Отвечает Буга Лоредан.
Матвій витратив на виконання завдання з математики 30% від 60 хвилин, тобто 1)0.3 * 60 = 18 хвилин
Час, який він витратив на виконання завдання з математики та української мови
2)60 хвилин - 18 хвилин = 42 хвилин
На виконання завдання української мови:
3)42*1/3=14 хвилин
Витратив Матвій на виконання домашнього завдання з англійської мови:
4)42-14=28хв