НА виконання домашнього завдання учень витратиа 2 год 15 хв. При цьому завдання з украцнськой воми

ш математиви вин виконав по 40 хв, завдання з історії - 25 хв, а решту часу-завдання з англіськоїмови. Скільки часу зайняло виконання домашнього завдання з англійської мови?

Ответы на вопрос

Отвечает Аликеримов Ерасыл.
Потратил всего 135 минут.
40•2=80(мин) - на украинский и математику
80+25=105(мин)-на украинский , математику и историю
135-105=20(мин)-на Английский
Ответ:20минут