На виконання домашнього завдання учитель витратить 2 години 15 хвилин при цьому завдання з

української мови математики він виконав по 41 та дані за Story 25 хвилин решта часу завдання з англійської мови скільки часу зайняло виконання домашнього завдання з англійської мови

Ответы на вопрос

Отвечает Пернебек Айбек.

41+41+25=107

60+60+15=135

135-107=28