Середнє арифмитичне двох натуральних чисел дорівнює 4. Ці числа можуть бути такими...


Ответы на вопрос

Отвечает Павлухин Сережа.

Ответ:

(1; 7); (2; 6); (3; 5)

Пошаговое объяснение:

a,b∈N, 0,5(a+b)=4⇒a+b=8

8=1+7=2+6=3+5