1. Периметр квадрата дорівнює 240см. Знайти площу квадрата.


Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Коля.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Так,як у квадрата усі чотири сторони рівні,то довжина однієї сторони=

= Р/4=240/4=60см.

S=a²=60²=3600см²

Відповідь: S=3600см².